Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Лазерний далекомір LDM 50S
| Виробник | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Клас лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін./макс. | -10 - 50 °C |
| Похибка вимірювання довжини (+ / -) | +/- 1,5 мм |
| Кількість акумуляторів / батарей | 2 шт. |
| Діапазон вимірювання довжини, макс. | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Луг |
Читати повністю
Сховати
Опис Лазерний далекомір LDM 50S
Точний багатофункціональний лазерний вимірювач відстані, діапазон вимірювання до 50 м
- Двокомпонентний корпус, міцний та зручний
- Захищений від пилу та бризок води
- 4-рядний дисплей з підсвіткою
- 1⁄4” кріплення для штативу
- Автоматичне вимикання лазерного променя та вимкнення пристрою
- Багатофункціональний наконечник - дозволяє проводити вимірювання з прорізів і кутів
- 4 х 90 ° кутомір: вирівнювання, вимірювання скатів даху або градієнтів
- Відстеження (безперервне вимірювання)
- Таймер (самозапуск)
- Цифрова та звукова індикація
Функції
- Одиничне вимірювання відстані
- Розрахунок площі
- Обчислення об’єму
- Піфагор (одиничний / подвійний непрямий)
- Додавання і віднімання
- Вимірювання кута
- Пам’ять (99 значень)
Увага
- Лазерне випромінювання. Не дивіться напряму в зону випромінювання
- Лазерний виріб класу 2
Відгуки та питання про - Лазерний далекомір LDM 50S
0.0
Всього відгуків:0