Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Бренд | Лезард |
| Комплектация | + драйвер 36W |
| Мoдель | 464-LPS-60036 |
| Назва товару | Панель |
| Размер | 595*595*9мм |
| Температура кольору | 6400К |
| Тип | LED |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Бренд | Лезард |
| Комплектация | + драйвер 36W |
| Мoдель | 464-LPS-60036 |
| Назва товару | Панель |
| Размер | 595*595*9мм |
| Температура кольору | 6400К |
| Тип | LED |