Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Бренд | Лезард |
| Мoдель | 464RRP-18 |
| Назва товару | Панель |
| Назначение | врізна |
| Размер | Ø225/Ø205мм |
| Температура кольору | 6400К |
| Тип | LED |
| Форм-фактор | Круглая |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Бренд | Лезард |
| Мoдель | 464RRP-18 |
| Назва товару | Панель |
| Назначение | врізна |
| Размер | Ø225/Ø205мм |
| Температура кольору | 6400К |
| Тип | LED |
| Форм-фактор | Круглая |