Характеристики LED підсвітка 43" Samsung UE43NU7100 UE43NU7090U HG43NJ678U UE43NU7120U 1 планка Світлодіод 3х3 мм
| Виробник | |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 28 |
| Діагональ (дюйми) | 43″ |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |