Характеристики LED підсвітка 49" Samsung UE49NU7300U UE49NU7140 UE49NU7120 UE49NU7170U 1 планка Світлодіод 7х2 мм
| Виробник | |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 38 |
| Діагональ (дюйми) | 49" |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |