Характеристики LED підсвітка 55" Samsung UE55NU7172U UE55NU7442UXXH UA55NU7300K 1 планка Світлодіод 3х3 мм
| Виробник | |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 40 |
| Діагональ (дюйми) | 55″ |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |