Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид запчастини | Модули подсветки |
| Стан | |
| Тип | Телевизор |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 54 |
| Діагональ (дюйми) | 65" |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Довжина одної планки (мм) | 706 |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 3х3 мм |