Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Колір | |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | Smart TV з Wi-Fi |
| Підтримка 3D | Немає |
| Smart TV | Smart |
| Вигнутий екран | Немає |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | AI Processor α5 Gen 5 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI Home, AI Recommendation, Apple Homekit, Clear Voice Pro, LG ThinQ, Screen Share, Speech to Text |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Wi-Fi | так |
| Bluetooth | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | WebOS |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Розміри з підставкою | 736 х 464 х 180 мм |
| Розміри без підставки | 736 х 437 х 82.9 мм |
| Вага з підставкою | 4.6 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Характеристики LED-телевізор LG 32LQ63806LC
Немає в наявності
Код:002149773
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами