Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | |
| Колір | Пудра |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Довжина переду виробу, см | 133см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 59см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Ширина по стегнам | 68см |
| Довжина по боковому шву, см | 113см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 84см |
| Ширина по поясу, см | 37см |
Характеристики Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003919319