Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER, LED COB, 1000 lm
| Виробник | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Температура кольору | 5700 K |
| Індекс передачі кольору (CRI), мін. | 70 |
| Світловий потік, мін./мак. | 500 / 1000 лм |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 3-6 год |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Час зарядки | 4,5 год |
| Напруга зарядки, мін./макс. | 100-240 В/змін.струму |
| Світовий період | 3 год |
| Ударостійкість | IK09 |
| Матеріал | Алюміній-пластик |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча температура, мін./макс. | -10 40 °C |
| Ємність акумулятора / батареї | 4400 мAгод |
| Ширина x висота x глибина | 203 x 202 x 62 мм |
| Тип заглушки | C |
Читати повністю
Сховати
Опис Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER, LED COB, 1000 lm
Функції :
- Міцний - алюмінієвий корпус з пластиковими та гумовими вставками
- Джерело світла COB LED: повна потужність доступна відразу
- Два режими освітлення - 1000 лм та 500 лм
- Режим перемикання - повна потужність - мала потужність - вимк.
- Змінна регульована підставка
- Кронштейн з монтажними отворами (М8) для встановлення ліхтаря на штатив
- Поставляється із зарадним пристроєм та кабелем Micro-USB
Індикація
Літій-іонний: 3,7 В, 16,28 Втч, 4400 мАч
Відгуки та питання про - Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER, LED COB, 1000 lm
0.0
Всього відгуків:0