Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | Пластик |
| Індекс передачі кольору (CRI), мін. | 70 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Робоча температура, мін./макс. | -10 40 °C |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина x висота x глибина | 144 x 100 x 45 мм |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 3-6 год |
| Час зарядки | 4,5 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 4400 мAгод |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Світловий потік, мін./мак. | 500 / 1000 лм |
| Температура кольору | 6000 K |
| Ударостійкість | IK09 |
| Ступінь захисту IP | IP 67 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |