Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER SATURN, LED
| Виробник | |
| Робоча температура, мін./макс. | -10 40 °C |
| Ємність акумулятора / батареї | 2600 мAгод |
| Час зарядки | 3,5 год |
| Ударостійкість | IK07 |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |
| Довжина x Ширина x Висота | 50 x 47 x 269 мм |
| Тип з'єднання | USB type C |
| Номінальна напруга | 3,7 В |
| Комплектація | Тільки кабель USB-C |
Читати повністю
Сховати
Опис Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER SATURN, LED
Потужний світлодіод COB LED з виходом USB-A Висока мобільність 2 приховані гачка на тильній стороні Ручку можна повертати на 360° та 180° у 2х різних напрямках Сильний магніт внизу для кріплення до металевої поверхні Один вихід USB-A для живлення Безперервний і стабільний світловий потік (500 лм) від акумулятора 2600 мАг 2 ступінчаста потужність для основного світла (4 Вт), а також для переднього світла (2 Вт) Основне світло: 500 лм (2 години) / 200 лм (5 годин) Переднє світло: 180 лм (6 годин) IP54 / IK07 Примітка Заряджання з кабелем USB-C
Відгуки та питання про - Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER SATURN, LED
0.0
Всього відгуків:0