Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 34 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Світловий потік | |
| Дальність освітлення | 12 м |
| Бімшот (бічне освітлення) | 140 ° |
| Ємність акумулятора / батареї | 600 мАгод |
| Клас захисту | IP 67 |
| Хотспот (центральна пляма світла) | 70 ° |
| Світлодіод | LXNZPL696W (білий)+TX-3535RGB4 (червоний) |
| Стабілізація яскравості | Цифрова (процесорний контроль яскравості) |
| Довжина x Ширина x Висота | 63 х 43 х 15 мм |
| Ударостійкість | Витримує падіння з 10 м |
| Елементи живлення | Вбудований Li-Pol акумулятор 600 мАгод |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 1,5 год – 50 днів |
| Комплектація | Ліхтар, налобна стрічка, кільця кріплення на велосипед, ущільнювач під кліпсу на велосипед, інструкція |