Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Індекс передачі кольору (CRI), мін. | 70 |
| Робоча температура, мін./макс. | від 10 до 40 °C |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина x висота x глибина | 1153 x 86 x 62 mm |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 3-6 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 4400 мAгод |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Час зарядки | 5,5 год |
| Напруга зарядки, мін./макс. | 5-5 В/пост.струму |
| Температура кольору | 6000 K |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |