Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Колір | Бежевий |
| Колір | |
| Клас зносостійкості | |
| Горючість | |
| Займистість | |
| Токсичність | |
| Струмопровідний лінолеум | |
| Стан | Новий |
| Вага, кг | 2.95 кг/м2 |
| Загальна товщина | 2.0 mm |
| Вид основи | Без основи |
| Захисний шар | 2.0 мм |
| Вид | Гомогенный |
| Димотворча здатність | Д1 |
| Поширення полумя | РП1 |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип | Комерційний |
| Колекція | iq Toro Sc |
| Сфера використання | Для медичних закладів |
| Тип покриття | Гомогенний |
| Антистатичність | Так |
| Ширина | 2.0 м |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |