Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 4 мм |
| Колір | |
| Колір | |
| Клас зносостійкості | |
| Струмопровідний лінолеум | |
| Стан | Новий |
| Загальна товщина | 2.0 mm |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид основи | Спінена основа |
| Захисний шар | 0.15 мм |
| Наявність пожежних протоколів | Ні |
| Укладання на теплу підлогу | Так |
| Тип | Побутовий |
| Антистатичність | Так |
| Сфера використання | Для житлових приміщень |
| Властивості | Антиковзаючий |
| Колекція | Start |
| Тип покриття | Гетерогенний |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |