Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | FORTE |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Регулювання кількості обертів | |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Прогумована рукоятка | |
| Тип упаковки | |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 8 мм |
| Відсік для зберігання пилок | |
| Живлення | Мережа 220В |
Характеристики Лобзик FORTE JS 800 VLP 800 Вт, гл. проп.65/8, кількість ходів: 500-3000 об/хв., 2,3 кг
В наявності
Код:003916654