Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Магазин гвоздей и газовый баллон NG CS-2 HD
| Виробник | |
| Довжина цвяху | 20 мм |
| Діаметр цвяху | 3,7 мм |
| Діаметр голови | 6,3 мм |
| Вміст | 80 мл |
| Кількість цвяхів | 800 шт. |
| Тип упаковки | Балон |
| Покриття | Оцинкований |
| Матеріал цвяхів | Сталь |
Опис Магазин гвоздей и газовый баллон NG CS-2 HD
Високоякісний ступінчастий цвях діаметром 3,7 мм для сантехнічних та опалювальних установок, сумісний з DIGA® CS-2 Power і DIGA® CS-3 iBMB MPA TU Braunschweig MPA BS No: 2101-126-16-CM: Експертний звіт щодо поведінки світлодіодів з гіпсокартону у вогні відповідно до DIN 4102-4 Усі цвяхи придатні для вторинного кріплення (без технічного допуску). Максимальні сили розтягування окремих пристосувань визначаються на розсуд користувача та повинні визначатися за допомогою тестових пристосувань або випробувань на затягування. Область застосування На бетонній основі (стандартний бетон ≥ C 20/25 ≤ C 40/50) відповідно до DIN EN 206 і цегляній кладці
Відгуки та питання про - Магазин гвоздей и газовый баллон NG CS-2 HD
0.0
Всього відгуків:0