Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Магазин гвоздей и топливный элемент NG CSM-1
| Виробник | |
| Кількість картриджів | 1 шт. |
| Діаметр цвяху | 2,6 мм |
| Довжина цвяху | 20 мм |
| Діаметр голови | 6,3 мм |
| Кількість цвяхів | 700 шт. |
| Вміст | 80 мл |
| Тип упаковки | Балон |
| Покриття | Оцинкований |
| Матеріал цвяхів | Сталь |
Опис Магазин гвоздей и топливный элемент NG CSM-1
Якісний універсальний цвях діаметром 2,6 мм, сумісний з DIGA CS-1 Усі цвяхи придатні для вторинного кріплення (без технічного допуску). Максимальні сили розтягування окремих пристосувань визначаються на розсуд користувача та повинні визначатися за допомогою тестових пристосувань або випробувань на затягування. Область застосування Кріплення U-профілів в сухих стінах Кріплення на бетонній основі (звичайний бетон ≥ C 12/15 ≤ C 50/60) відповідно до DIN EN 206 зі сталі, силікатної цегли та повнотілої цегли в зоні встановлення, сухих стінах тощо
Відгуки та питання про - Магазин гвоздей и топливный элемент NG CSM-1
0.0
Всього відгуків:0