Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 374 г |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Кнопки: WPS, RESET, POWER |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPS |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | RADIUS |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 134 мм |
Характеристики Маршрутизатор ASUS RT-AX57
В наявності
Код:002629831
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами