Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Маршрутизатор Cudy R700
В наявності
Код:003569749
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Cudy R700
| Виробник | CUDY |
| Вага | 464 г |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 85 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Cudy R700
Гігабітний VPN-маршрутизатор Cudy R700. Інтерфейси: 1 гігабітний порт WAN, 1 гігабітний порт LAN, 3 гігабітні порти WAN/LAN. Стандарти IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, протоколи TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, сервіс Zerotier.
Застосування
VPN-маршрутизатор – це мережевий роутер із підтримкою VPN-сервісу. Дає змогу під'єднувати локальну мережу та пристрої до інтернету через безпечне та зашифроване VPN-з'єднання.
Ключові властивості
- Інтерфейси: 1x 10/100/1000 Мбіт/с WAN-порт, 3x 10/100/1000 Мбіт/с WAN/LAN-порти, 1x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт. Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
- Підтримує стандарти IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, протоколи TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard.
- Гнучке керування трафіком. Контроль пропускної здатності та обмеження сеансів дозволяє адміністраторам гнучко керувати пропускною здатністю мережі для оптимізації її використання.
- Підтримується Zeroiter – сервіс, що використовується для створення віртуальних мереж через віртуальний мережевий порт, на зразок VPN-клієнтів, дозволяє підключити всі пристрої в одну мережу.
- 16 Мбіт флеш-пам'яті + 128 Мбіт DDR оперативної пам'яті.
- Інтелектуальна функція регулювання навантаження розподіляє потоки даних відповідно до пропорції пропускної здатності кожного порту WAN, щоб підвищити коефіцієнт використання багатолінійної широкосмугової мережі, дозволяючи одному пристрою задовольняти різні вимоги до інтернету.
- Підтримуються CWMP-протоколи TR069 / TR098 / TR111 / TR181 для віддаленої конфігурації обладнання, оновлення ПЗ тощо.
- Світлові індикатори стану роботи.
- Компактний металевий корпус, для настільного встановлення.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Cudy R700
0.0
Всього відгуків:0