Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор Keenetic Hero 4G+ (KN-2311)
В наявності
Код:002628097
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Hero 4G+ (KN-2311)
| Виробник | |
| Вага | 485 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | Прием и отправка SMS, USSD |
| Процесор | MT7621A |
| Оперативна пам'ять | 256 MB |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (до 1800 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 1800 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 154 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Keenetic Hero 4G+ (KN-2311)
Насамперед це 4G/LTE-роутер, у який можна вставити SIM-карту будь-якого оператора мобільного зв'язку, щоб під'єднатися до мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт/с у заміському будинку або на віддаленому складі, в орендованій квартирі чи офісному центрі, на дачі або у торговій точці. Для роботи на великій відстані від базових станцій передбачена легка установка опціональної вуличної MIMO-антени. Мобільний інтернет може бути як основним і єдиним каналом, так і резервним для виділеної лінії Ethernet, а з налаштуванням пріоритетів справиться будь-хто. У всьому іншому - це гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi 6 класу AX1800 для тих, кому важлива висока швидкість маршрутизації, локальної мережі та VPN-з'єднань, USB-опцій, програми та взагалі весь функціонал KeeneticOS.
Особливості:
- Вбудований модем Cat.6 на базі чіпа ASR1826
- Для SIM-карт LTE/4G/3G будь-яких операторів
- Multi-WAN з резервуванням та пріоритетами
- Зовнішні змінні LTE/4G-антени
- Зовнішні дводіапазонні Wi-Fi-антени 5 дБі
- Mesh Wi-Fi 6 з безшовним роумінгом 802.11r/k/v
- Захист від кіберзагроз та батьківський контроль
- Порт USB 3.0 для принтерів та дисків
- Торент-клієнт, медіасервер, персональна хмара
- VPN та функції для бізнесу
- Віддалене керування в будь-яких мережах.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Keenetic Hero 4G+ (KN-2311)
[[ getCurrentDecimal('10784') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10748') ]] ₴