Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 616 г |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | фільтрація MAC-адрес |
| Процесор | MT7981B |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11v |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 159 мм |
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Hero (KN-1012)
В наявності
Код:003568766
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами