Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Маршрутизатор Keenetic Hopper (KN-3810)
Немає в наявності
Код:002624594
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Hopper (KN-3810)
| Виробник | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Перекидання портів |
| Процесор | EN7528DU |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 154 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Keenetic Hopper (KN-3810)
Модель Hopper KN-3810 займає в лінійці Keenetic важливе місце, трохи нижче за популярну модель KN-1011 і пропонує ту ж гігабітну потужність маршрутизації, бездротової мережі Wi-Fi 6, USB- і VPN-додатків, але полегшена не всім необхідним SFP і портом USB 2.0.
2-ядерний процесор EN7528DU 900 МГц успадкував кращі риси перевіреного MT7621, разом з тим забезпечивши більш ефективне апаратне розвантаження бездротової передачі Wi-Fi 6.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Keenetic Hopper (KN-3810)
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор Keenetic Hopper (KN-3810)
[[ getCurrentDecimal('5449') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5431') ]] ₴