Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
В наявності
Код:002624357
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
| Виробник | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Перекидання портів |
| Процесор | EN7528DU |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 110 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
Keenetic Skipper
Гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi класу AC1200 для тих, кому важливі висока швидкість маршрутизації, локальної мережі та VPN-з'єднань, необхідні USB-опції та застосунки, але моделі Hero та Titan надмірні в частині портів SFP та USB 3.0. Збалансований варіант для тарифів до 1000 Мбіт/с, резервування доступу через USB модем, підключення ігрових комп'ютерів, мережевих накопичувачів, смарт-телевізорів, а також потокової передачі 4К-відео. Ідеально підходить на роль основного роутера при створенні безшовної гігабітної Mesh Wi-Fi-системи в багатокімнатній квартирі, приватному будинку або невеликому офісі, але може бути і успішним ретранслятором, зберігаючи при цьому більшість USB-функцій.
Особливості:
- Безперервний швидкий надійний інтернет.
- Плавне потокове відео 4K UHD.
- Велике покриття.
- Пріоритезація трафіку IntelliQoS.
- Зручний, простий у використанні мобільний додаток.
- Захист від кіберзагроз та безпека сім'ї.
- Потужне мережеве сховище та персональна хмара.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
[[ getCurrentDecimal('4427') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4426') ]] ₴