Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
Немає в наявності
Код:002628547
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
| Виробник | |
| Вага | 132 г |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка WPS |
| Процесор | MT7628N |
| Оперативна пам'ять | 128 МB |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 91 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
Keenetic Starter
Інтернет-центр з Mesh Wi-Fi N300, 4-портовим Smart-комутатором та перемикачем режиму роутер/ретранслятор. Для підключення інтернета та IPTV по витій парі на тарифах до 100 Мбіт/с або коли потрібен ретранслятор для безшовної mesh Wi-Fi системи. Вміє те саме, що і всі інші моделі Keenetic, за винятком функцій USB-інтерфейса та дводіапазонного Wi-Fi. Тут є резервування інтернет, VPN-сервери/клієнти по усім протоколам, хмарне керування, VLAN'и, сегментація та безшовний роумінг, фільтрація контенту та батьківський контроль, гостьова мережа та розклад роботи.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
[[ getCurrentDecimal('1573') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1562') ]] ₴