Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite (RB952UI-5AC2ND)
Немає в наявності
Код:002630249
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite (RB952UI-5AC2ND)
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Тип антени | вбудовані |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | QCA9531 |
| Оперативна пам'ять | 64 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 433 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Також шукають | з usb-входом |
| Глибина | 89 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite (RB952UI-5AC2ND)
Маршрутизатор Mikrotik RB952UI-5AC2ND - високопродуктивний двохдіапазонний роутер з підтримкою новітнього стандарту 802.11ac і потужним процесором Atheros QCA9531. Підтримує одночасно два діапазони - 2.4 і 5 ГГц. Пристрій управляється сучасною потужною операційною системою RouterOS. Маршрутизатор дуже компактний і відмінно підійде для використання в домашніх умовах або в офісі. Передбачені анкерні отвори для настінного монтажу.
Особливості маршрутизатора: двухмагістральні модуль бездротового зв'язку на 2.4 ГГц; одномагістральний модуль бездротового зв'язку на 5 ГГц; процесор з частотою 650 МГц; 64 МБ оперативної пам'яті, 5 портів Fast Ethernet; вихід PoE на 5-му порту; USB-порт для підключення 3G / 4G модем.
Пристрій може бути живиться за допомогою блоку живлення через Jack або за технологією passive PoE від PoE інжектора. Адаптер живлення входить в комплект поставки. Є вихід PoE на 5-му порту, завдяки чому можна живити інші PoE пристрої з тим же напругою. Максимальне навантаження на порт становить 500 мА. Mikrotik RB952UI-5AC2ND вже попередньо налаштований, так що все, що Вам потрібно зробити - це підключити інтернет кабель, живлення і приступити до використання, підключившись до мережі MikroTik.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite (RB952UI-5AC2ND)
[[ getCurrentDecimal('3349') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3349') ]] ₴