Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка WPS |
| Процесор | IPQ-6010 |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 130 мм |
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ax (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)
Немає в наявності
Код:002630208
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами