Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Режими роботи | точка доступу |
| Процесор | IPQ-5010 |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 100 мм |
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ax lite LTE6 (L41G-2axDFG621-EA)
Немає в наявності
Код:002626006
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами