Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Немає в наявності
Код:002629855
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Тип антени | вбудовані |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Процесор | QCA9533 |
| Оперативна пам'ять | 32 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 150 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Глибина | 100 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC являє собою компактний безпровідний маршрутизатор який ідеально підійде для будинків, квартир і невеликих офісів. На корпусі присутня кнопка WPS, яка дозволяє підключатися клієнтам по бездротовому каналу без введення пароля або переводити пристрій в режим cAP для централізованого управління ним за допомогою контролера CAPsMAN, просто натиснувши на кнопку. Точка доступу оснащується багатофункціональною операційною системою RouterOS з усіма її можливостями: брандмауер, контроль доступу користувачів, обмеження пропускної здатності і т. д.hAP lite оснащений потужним процесором Atheros з тактовою частотою 650 МГц, 32 МБ ОЗУ, 2.4 ГГц радіомодулем з підтримкою MIMO 2x2, чотирма портами Fast Ethernet і і четверним рівнем ліцензії операційної системи RouterOS. USB блок живлення входить в комплект поставки. Максимально підтримувана швидкість з'єднання становить 300 Мбіт/с. Досвідчені користувачі можуть провести точну настройку трафіку для Mikrotik RB941-2nD, а також встановити різні режими обмеження доступу.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
[[ getCurrentDecimal('1394') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1388') ]] ₴