Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
Немає в наявності
Код:002629837
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
| Виробник | MikroTiK |
| Вага | 129 г |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | MT7621A |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 89 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3) - маршрутизатор в пластмасовому корпусі для домашнього використання. Має 5 гігабітних мережевих портів.Прийшов на зміну популярної моделі RB750G. Має більш потужний процесор Mediatek MT7621A 880 МГц, 2 ядра і 4 потоку.Гігабітним портом маршрутизатор можна підключити до мережі провайдера, через що 4 порти, які залишилися будуть мати доступ до інтернету пристрої внутрішньої мережі, а так само зможуть обмінюватися між собою даними на високих швидкостях. За допомогою гнучких можливостей операційної системи Mikrotik Router OS можна налаштувати пріоритет, фільтрацію і обмеження трафіку.Наприклад при підключенні до провайдера по PPPoE він дає швидкість 20мбіт/с для доступу в інтернет і 100 мбіт/с для доступу до локальних ресурсів, в мережі використовується комп'ютер для роботи і комп'ютер для розваг. За допомогою Mikrotik hEX можна налаштувати пріоритети так, що робочий комп'ютер завжди буде мати доступ в інтернет на швидкості 20мбіт/с, а комп'ютер для розваг тільки тоді, коли канал повністю не зайнятий, проте він завжди буде мати доступ до локальних ресурсів провайдера на швидкості 100мбіт/с.Маршрутизатор може бути використаний для обмеження доступу в інтернет для дітей, коли батьків немає вдома. Обмеження може бути по часу в певні години, наприклад з 12 до 18, або з ручним керуванням.Основні призначення маршрутизатора:- Доступ в інтернет для домашньої мережі.- Доступ в інтернет для мереж малого розміру.- Створення серверів доступу по VPN для підключення до мережі через інтернет.- Об'єднання віддалених офісів в єдину мережу.- Пріоритезація і фільтрація трафіку.- Створення хотспота.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
[[ getCurrentDecimal('3486') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3486') ]] ₴