Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 13 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Додаткові порти | RS232 |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Глибина | 148 мм |
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik RB1100AHx4 (RB1100x4)
В наявності
Код:002629896
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами