Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MikroTiK |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | QCA9557 |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація IP-адрес |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 52 мм |
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik RB960PGS-PB
В наявності
Код:002628544
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами