Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3200GX PRO
В наявності
Код:002629296
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3200GX PRO
| Виробник | Ruijie Networks |
| Вага | 800 г |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | посилення антени 2.4 GHz: 5 dBi, 5 GHz: 6 dBi |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 800 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | Reyee Router |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | потужні |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 190 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3200GX PRO
Особливості
- Стандарт Gigabit Wi-Fi 6 наступного покоління
- Надшвидка швидкість Wi-Fi
- Отримано сильний сигнал, відчуття «без стін»
- Ексклюзивне рішення Reyee Mesh забезпечує повне покриття простору Wi-Fi
- Краща стійкість під великим навантаженням
- Керуйте своєю домашньою мережею під рукою
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3200GX PRO
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3200GX PRO
[[ getCurrentDecimal('7785') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7785') ]] ₴