Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Ruijie Networks |
| Вага | 740 г |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 9 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Процесор | MediaTek MT7992 |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | be |
| Швидкість Wi-Fi | 7141 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 7 |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Віддалене управління | Ruijie Reyee |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | 5 ГГц |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 209 мм |
Характеристики Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW7200BE PRO
В наявності
Код:003564418
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами