Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 287 г |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Процесор | MIPS24KEc |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | VRRP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 100 мм |
Характеристики Маршрутизатор Teltonika RUT956
В наявності
Код:002629777
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами