Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
Немає в наявності
Код:002628917
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
| Виробник | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка технології MESH |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 134.5 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
Радикально поліпшена швидкість WiFi 6 До 3,0 Гбіт/с
Забезпечує потокове мовлення, швидке завантаження та ігри - все одночасно. 5 ГГц з підтримкою каналу 160 МГц подвоює пропускну здатність, даючи змогу передавати відео 8K без затримок.
Мультигігабітний порт 2.5G
1х порт WAN/LAN 2,5 Гбіт/с + 1х порт WAN/LAN 1 Гбіт/с + 3х порти LAN Gigabit + 1х порт USB 3.0 забезпечує максимальну гнучкість і підвищену пропускну здатність.
Порт USB 3.0
Легко діліться файлами між під'єднаними пристроями, під'єднавши зовнішній диск прямо до маршрутизатора. Ви навіть можете зробити його своїм особистим хмарним сховищем і отримати до нього безпечний доступ ззовні.
Максимальне покриття
4х високопродуктивні антени підсилюють сигнали WiFi по всьому будинку. Технологія Beamforming виявляє пристрої та концентрує сигнали на них, особливо в раніше важкодоступних місцях.
Під’єднайте більше пристроїв
Технологія OFDMA збільшує пропускну здатність у 4 рази, щоб забезпечити одночасну передачу на більшу кількість пристроїв.
Підтримується клієнт VPN
Дозвольте пристроям у вашій домашній мережі отримувати доступ до віддалених серверів VPN без необхідності інсталювати програмне забезпечення VPN на кожному пристрої.
TP-Link HomeShield
Покращений захист від найновіших кіберзагроз.
Сумісність із EasyMesh
Гнучко створює Mesh-мережу шляхом підключення до маршрутизатора, сумісного з EasyMesh, для безперебійного покриття всього будинку.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
[[ getCurrentDecimal('4814') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4778') ]] ₴