Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 215.5 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Тип антени | незйомні + внутрішні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | захист від DDoS-атак |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 121.3 мм |
Характеристики Маршрутизатор TP-Link DECO-X50-Outdoor-1-PACK
Немає в наявності
Код:002629254
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами