Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | підтримує автоматичне визначення WAN/LAN |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA/WPA2/WPA3 Personal |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 131 мм |
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER706W
Немає в наявності
Код:003566823
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами