Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | VLAN |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 131 мм |
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER707-M2
Немає в наявності
Код:003564963
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами