Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
В наявності
Код:002628200
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
| Виробник | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | 2 х SFP |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | заборонити WAN PING з інтернет-мережі |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | SNMP |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 131 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
- Маршрутизатор 3-в-1: об’єднує маршрутизатор, вихід PoE+ і можливість централізованого керування Omada.
- Професійне апаратне забезпечення: двоядерний процесор із 1 ГБ пам’яті DDR3 забезпечує чудову продуктивність 12× Гігабітні порти.
- 4 порти WAN Ethernet: обладнані 2× Гігабітні порти SFP WAN/LAN, 1× Гігабітний порт WAN RJ45 і 1× Гігабітний порт RJ45 WAN/LAN.
- Бюджет PoE 110 Вт: 8× 802.3at/af-сумісні порти PoE+ RJ45 LAN забезпечують загальну потужність 110 Вт*.
- Централізоване керування: доступ до хмари та програма Omada пропонують зручність і просте керування.
- Highly Secure VPN: підтримує з’єднання IPsec VPN, OpenVPN і L2TP/PPTP VPN.
- Просте встановлення: компактний дизайн без вентилятора для настільного та настінного монтажу.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
[[ getCurrentDecimal('12863') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12863') ]] ₴