Маркетплейс твоєї Країни![]()
Маршрутизатор Ubiquiti ER-X-SFP
Немає в наявності
Код:002630241
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Ubiquiti ER-X-SFP
| Виробник | |
| Вага | 215 г |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 75 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Ubiquiti ER-X-SFP
EdgeRouterX SFP (модель ER-X SFP) є топовою модифікацією EdgeRouterX, в яку додана повна підтримка Passive PoE і один гігабітний SFP-слот.Особливості EdgeRouterX SFP – високопродуктивний гігабітний маршрутизатор (роутер) від компанії Ubiquiti. Серцем пристрою є потужний двоядерний процесор MIPS1004Kc з робочою частотою 880 МГц, в розпорядженні якого знаходиться 256 Мб оперативної пам'яті DDR3 і 256 Мб NAND Flash для програмного забезпечення.Працює пристрій під управлінням Ubiquiti EdgeOS з інтуїтивно зрозумілим графічним Web-інтерфейсом. Для зручного доступу до розширених функцій і налаштувань присутній інтерфейс командного рядка (CLI). Користувачеві доступно 5 портів RJ45 з підтримкою швидкостей 10/100/1000 Мбіт, а також додатковий SFP-слот з підтримкою швидкостей 100/1000 Мбіт. Слід зауважити, що всі 5 портів Ethernet підтримують Passive Gigabit PoE 24V (піни 4, 5+; 7, 8-), таким чином, ви можете підключити кілька пристроїв з сумарним споживанням до 50 Вт (але не більше 12 Вт на порт). Саме ж пристрій має максимальне енергоспоживання 5 Вт.Функціональність і сфера використання ER-X SFPТака функціональність дозволяє використовувати ER-X SFP в якості одного з ключових вузлів у складі масштабованих мереж для об'єднання пристроїв airMAX та/або UniFi. Наприклад, можна підключити NanoBeam NBE-M5-16, UniFi AP AC і UniFi Video Camera PRO. Або, як варіант, використовувати EdgeRouterX для живлення 5 пристроїв Rocket ac. Незважаючи на такі вражаючі можливості та характеристики, що інженерам компанії вдалося все це вмістити в надкомпактному корпусі з розмірами 142 x 75 x 23 мм, тому у вас не виникне жодних проблем з розміщенням пристрою.
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Ubiquiti ER-X-SFP
[[ getCurrentDecimal('5352') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5352') ]] ₴