Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Маршрутизатор Ubiquiti UDM-Pro
Немає в наявності
Код:002629600
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Маршрутизатор Ubiquiti UDM-Pro
| Виробник | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Процесор | Quad ARM Cortex-A57 Core at 1.7 GHz |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | 2xSFP+ |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Глибина | 286 мм |
| Вага | 3900 г |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Ubiquiti UDM-Pro
Ubiquiti ще більше спростила життя установників і представила найпростіший спосіб створення мережі UniFi. UniFi Dream Machine Pro - це потужний уніфіковане корпоративне мережеве пристрій. Він інтегрує програмне забезпечення - мережевий контролер UniFi і відеоспостереження UniFi Protect - з універсальним обладнанням з високопродуктивним шлюзом безпеки з вбудованим комутатором і відсіком для жорсткого диска
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Ubiquiti UDM-Pro
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор Ubiquiti UDM-Pro
[[ getCurrentDecimal('26763') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('26672') ]] ₴