Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
Немає в наявності
Код:002631187
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість насадок | 6 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | акумулятор |
| Довжина стрижки | 0.5 - 30 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | повзункове |
| Функції | індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 23 х 15 х 6 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
Компактна машинка для підстригання волосся ARDESTO HC-Y32-B виконана в чорному кольорі. Модель потужністю 5 Вт оснащена сталевим лезом і керамічним. Мінімальна довжина підстригання без використання насадок становить від 0,5 до 1 мм. До того ж у комплекті постачання є шість насадок, що забезпечують можливість вибору довжини від 4 до 30 мм.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
0.0
Всього відгуків:0
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
[[ getCurrentDecimal('1099') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1099') ]] ₴