Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
Немає в наявності
Код:002623023
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
| Виробник | MOSER |
| Кількість насадок | 10 |
| Матеріал лез | |
| Тип мотора | роторний |
| Тип управління | повзункове |
| Вага | 230 г |
| Довжина стрижки | 1 - 25 мм |
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Габарити | 17.2 х 5 х 4.5 см |
| Функції | волога очистка |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Габарити в упаковці | 23.9 x 15.5 x 7 см |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Комплектація | олива для змащення лез |
| Вага в упаковці | 900 г |
| Колір | синій |
| Додатково | стриження вологого волосся |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
Кольорове маркування насадок для швидкої та легкої ідентифікації
Кольорова клавіша на машинці дозволяє легко знайти потрібний розмір напрямних гребінців.
Потужність дротової машинки для стрижки, зручність бездротовоїВикористовуйте зі шнуром або без нього для підстригання волосся, коли та де завгодно.
Самозагострюванні лезаЛеза з нержавіючої сталі довше залишаються гострими. Леза з нержавіючої сталі також легко знімаються для легкого чищення.
Потужний акумулятор з тривалим терміном службиАкумулятор з часом роботи до 60 хвилин. Напруга у всьому світі для універсального використання вдома або за кордоном.
Багатоцільове використанняІдеально підходить для всієї родини.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
0.0
Всього відгуків:0
Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
[[ getCurrentDecimal('2348') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2348') ]] ₴