Маркетплейс твоєї Країни![]()
Машинка для стрижки Philips HC5612/15
В наявності
Код:002151112
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Philips HC5612/15
| Виробник | |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 0.5 - 28 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | регулювальне коліщатко |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функції | волога очистка |
| Час автономної роботи | 75 хвилин |
| Час зарядки | 8 годин |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | технологія trim-n-flow |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити в упаковці | 22.4 х 14 х 6.9 см |
| Вага | 420 г |
| Вага в упаковці | 300 г |
| Колір | синій |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Philips HC5612/15
Технологія Trim-n-Flow Pro Інноваційний дизайн гребеня дозволяє видаляти волосся з лез під час використання і тим самим запобігати застряванню навіть довгого волосся в гребені, що дозволить швидше почати та виконати стрижку.
Живлення від мережі й акумулятора Потужний акумулятор забезпечує до 75 хвилин автономної роботи після 8 години зарядки, гарантуючи максимум свободи та простоту використання.
Технологія DualCut Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому ріжучому блоку стрижка у два рази швидше порівняно з одинарним.
Леза з нержавіючої сталі Самозаточувані леза з нержавіючої сталі довго залишаються гострими. Навіть після 5 років використання вони залишаються такими ж, як у день покупки.
28 фіксованих налаштувань довжини Поверніть колесо регулювання для вибору та фіксації потрібного налаштування довжини. На двох регульованих гребенях доступна довжина від 3 до 28 мм з інтервалом 1 мм. Використовуйте гребінь для щетини 2 мм для короткої стрижки або догляду за бородою. Зніміть гребінь для підстригання по довжині 0,5 мм.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Philips HC5612/15
[[ getCurrentDecimal('2288') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2286') ]] ₴