Маркетплейс твоєї Країни![]()
Машинка для стрижки Philips HC5650/15
В наявності
Код:002151172
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Philips HC5650/15
| Виробник | |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Довжина стрижки | 0.5 - 28 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | регулювальне коліщатко |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функції | швидка зарядка |
| Час автономної роботи | 90 хвилин |
| Час зарядки | 1 година |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | тип акумулятора: літій-іонний |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити в упаковці | 22.4 x 19.3 x 6.9 см |
| Вага | 438 г |
| Вага в упаковці | 517 г |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | найкращі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Philips HC5650/15
Стрижка волосся у 2 рази швидше* Інноваційний дизайн гребеня дозволяє видаляти волосся з лез під час використання і тим самим запобігати застряванню навіть довгого волосся в гребені, що дозволить швидше почати та виконати стрижку.
Леза з подвійним заточуванням для стрижки у 2 рази швидше Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому ріжучому блоку стрижка у два рази швидше порівняно з одинарним.
Вибирайте з 28 параметрів довжини за допомогою колеса регулювання: від 0,5 до 28 мм Поверніть колесо регулювання для вибору та фіксації потрібного параметра довжини. На двох регульованих гребенях доступна довжина від 3 до 28 мм з інтервалом 1 мм. Використовуйте гребінь для щетини 2 мм для короткої стрижки або догляду за бородою. Зніміть гребінь для підстригання по довжині 0,5 мм.
До 90 хвилин автономної роботи Потужний акумулятор забезпечує до 90 хвилин автономної роботи після 1 години зарядки, гарантуючи максимум свободи та простоту використання.
100% миючий прилад** для простоти очищення Машинка для стрижки водонепроникна, що дозволяє чистити її під проточною водою. Ретельно промивайте її водою, щоб підтримувати прилад в ідеальному стані.
Режим Turbo для додаткової потужності при стрижці густого волосся При натисканні кнопки турборежима мотор почне працювати швидше, що дозволить стригти навіть густе волосся.
Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт Машинка для стрижки Series 5000 зручна та проста в обігу. Спеціальна текстура ручки дозволяє легко переміщати пристрій під час стрижки.
Відсутність догляду економить час і сили Економте час і сили завдяки довговічним самозагострювальним лезам, які залишаться гострими навіть після 5 років використання. Машинка є 100% миючою**, що дозволяє легко та швидко чистити її проточною водою.
Насадка-гребінь 2 мм для щетини Використовуйте гребінь для щетини 2 мм для короткої стрижки волосся і/або підрівнювання бороди.
Міцний футляр для зберігання машинки й аксесуарів Зберігайте машинку, гребені й аксесуари в міцному футлярі для зберігання.
Самозаточувальні леза з нержавіючої сталі Самозаточувальні леза з нержавіючої сталі довго залишаються гострими. Навіть після 5 років використання вони залишаються такими ж, як у день покупки.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Philips HC5650/15
[[ getCurrentDecimal('3788') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3324') ]] ₴