Маркетплейс твоєї Країни![]()
Машинка для стрижки Remington HC7110
Немає в наявності
Код:003567007
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Remington HC7110
| Виробник | |
| Кількість насадок | 2 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | акумулятор |
| Довжина стрижки | 1 - 44 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Час автономної роботи | 40 хвилин |
| Час зарядки | 16 годин |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | щітка для очищення |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 18.3 х 4.9 х 4.65 см |
| Габарити в упаковці | 23.7 х 7.8 х 14.7 см |
| Вага | 368 г |
| Вага в упаковці | 516 г |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Remington HC7110
Бренд Remington знає, наскільки важливо для вас виглядати доглянутими в будь-який час, і саме це ви отримаєте з машинкою для стрижки HC7110 Pro Power Precision Steel.
Особливості:- Ця розумна машинка для стрижки оснащена поліпшеною геометрією лез, призначеною для максимальної ефективності і чистої стрижки, що дозволяє досягти професійних результатів не виходячи з дому.- Машинка Remington HC7110 оснащена лезами з нержавіючої сталі, які дають вам гарантію, що прилад прослужить вам ще довгі роки. - Об'єднуючи двигун Pro Power і леза AccuAngle з 42-градусним кутом для більш точного зрізу, ви отримуєте в 2 рази краще результат. І кожен раз, коли ви берете в руки Pro Power Precision Steel, ви можете бути впевнені в ідеальному результаті.- Інноваційна система регульованих гребенів SlideSelect дозволяє вам точно виставляти потрібну саме вам довжину, і ви можете вибирати між різноманітними налаштуваннями від 0.5 мм до 44 мм, з точністю до міліметра. - Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що машинка може розрядитися в самий розпал стрижки, оскільки Precision Steel працює в безпроводовому режимі протягом 40 хвилин, але якщо ви хочете більше впевненості, то можливо використовувати машинку і в проводовому режимі. Більш того, шнур від'єднується, що полегшує зберігання і транспортування машинки для волосся. В комплект входить масло і щіточка для очищення, щоб підтримувати леза і машинку в чистоті. До того ж, ви завжди легко дізнаєтеся, що машинка заряджена завдяки світловим індикатором заряду.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Remington HC7110
[[ getCurrentDecimal('1694') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1693') ]] ₴