Маркетплейс твоєї Країни![]()
Машинка для стрижки Remington NE3850
Немає в наявності
Код:002628614
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Remington NE3850
| Виробник | |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | батарейки |
| Довжина стрижки | 2 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Функції | волога очистка |
| Тип мотора | вібраційний |
| Додатково | вологе очищення |
| Комплектація | тример |
| Габарити | 17.3 x 10.1 x 4.1 см |
| Габарити в упаковці | 17.3 x 10.1 x 4.1 см |
| Вага | 150 г |
| Вага в упаковці | 210 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Remington NE3850
НАНО-серіяТриммер Remington NE3850 NanoSeries - це сучасне гігієнічний пристрій, який спрощує багатьом чоловікам догляд за собою, адже для них це не менш важливо, ніж для слабкої статі. Він належить до дрібних побутових приладів від Remington НАНО-серії, яка відрізняється антимікробну срібним покриттям, а це - гарантований захист від роздратування шкіри.УніверсальністьТример підходить для видалення небажаного волосся в носі і вухах, а також для вирівнювання форми брів. Можливість і сухого та вологого очищення робить цей прилад по-справжньому універсальним. Remington в настоящее время многие знают в качестве бренда мелкой бытовой техники. Однако изначально компания Remington, которая была основана в далеком 1816 году, специализировалась на изготовлении оружия. В настоящее время основное направление производства – это продукты по уходу за волосами и телом. Это разнообразные фены, машинки для стрижки, триммеры для тела, эпиляторы и электробритвы. Каждые полгода ассортимент REMINGTON изменяется примерно на треть. Продукция получает все самое модное в цвете и дизайне. Вплоть до упаковки. Она всегда заметная и притягательная.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Remington NE3850
[[ getCurrentDecimal('790') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('789') ]] ₴