Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Машинка для стрижки Remington PG2100
В наявності
Код:003154878
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Remington PG2100
| Виробник | |
| Кількість насадок | 5 |
| Матеріал лез | сталь з графітовим покриттям |
| Живлення | акумулятор |
| Довжина стрижки | 1 - 30 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | кнопкове |
| Ширина ножа | 30 мм |
| Функції | волога очистка |
| Час автономної роботи | 40 хвилин |
| Час зарядки | 16 годин |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | самозаточувальні ножі |
| Комплектація | тример для бороди |
| Габарити | 16.5 x 3.7 x 3.4 см |
| Габарити в упаковці | 23.7 х 18.7 х 9 см |
| Вага | 119 г |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Remington PG2100
Набір для грумінга Remington G10 Graphite Series — це універсальне рішення для всіх ваших потреб. Він поєднує 10 функцій в одному пристрої та має 5 насадок для всебічного стайлінгу, включно з основним лезом, лінійним тримером для носа та вух, подвійним регульованим гребінцем (2-20 мм) і фіксованими гребінцями на 1,5 мм та 3 мм. Досягти бажаного вигляду ще ніколи не було так просто.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Remington PG2100
0.0
Всього відгуків:0
Машинка для стрижки Remington PG2100
[[ getCurrentDecimal('1210') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1209') ]] ₴